2 štýly,
nespočet benefitov

Bottova Residence prináša do Banskej Bystrice nadštandardné bývanie v dvoch bytových domoch s jedinečnou architektúrou a množstvom ďalších benefitov.

Harmonogram

10/2023
Vyhlásenie stavebného
konania
10/2023
Vyhlásenie stavebného
konania
12/2023
Vydanie stavebného
povolenia
12/2023
Vydanie stavebného
povolenia
1/2024
Právoplatné stavebné
povolenie
1/2024
Právoplatné stavebné
povolenie
6/2024
Začiatok
prestavby
6/2024
Začiatok
prestavby
4/2025
Ukončenie
prestavby
4/2025
Ukončenie
prestavby
5/2025
Projekt
skolaudovaný
5/2025
Projekt
skolaudovaný

Špičková architektúra

Classical House si vás získa čistou eleganciou v neoklasickom štýle – symetrickým usporiadaním, rovnými líniami a trojuholníkovým tympanónom. Industrial House vyniká minimalizmom, tehlovou textúrou fasády a nadčasovosťou v industriálnom štýle.

Komorný charakter

Dobrého je vždy málo. Projekt Bottova Residence je unikátny aj tým, že ponúka len 27 bytov – 15 v Classical House a 12 v Industrial House. Komorný charakter vášho nového bývania je zárukou pokoja a súkromia.

Štyri štúdiá

Ponuku Bottova Residence dopĺňajú 4 štúdiá v polo-zapustenom podlaží, ktoré sú vhodné pre obchodné priestory a prevádzky služieb (hair-styling, kozmetika, masáže, lekár, software development a pod.) alebo využitie ako kancelárie. Pri Industrial House disponujú vlastnými vchodmi.

Vysoký štandard

Prednosťou Bottova Residence je aj vyšší štandard interiéru. Byty v projekte vynikajú vysokými stropmi a budú vybavené drevenými podlahami, kvalitnou sanitou a ďalšími hodnotnými, interiérovými prvkami.

Oddychová zóna

Súčasťou vášho nového bývania na Bottovej bude aj oddychová časť s detským ihriskom a grilovacou zónou. Kedykoľvek tu môžete v pokoji relaxovať a utužiť priateľské vzťahy so susedmi.

Bezproblémové parkovanie

Parkovanie v centre mesta je hodnotou samou o sebe. Bottova Residence má k dispozícii celkovo 41 parkovacích miest – 10 v garážach a 31 na vonkajšom státí, čo je v tejto atraktívnej lokalite raritou.

Ideálne aj pre firmy

Vďaka svojmu jedinečnému charakteru, reprezentatívnosti a vynikajúcej polohe je Bottova Residence vhodná aj ako bývanie pre manažérov väčších firiem a spoločností, ktoré pôsobia v Banskej Bystrici.

Všetko
o Bottovej
prednostne pre vás

Nechajte nám svoj kontakt a poskytneme vám všetky potrebné informácie o projekte Bottova Residence.

flock of birds